- Cylindrical Roller Bearing
- 120 mm Inside Diameter
| Bore Dia. [Min] | 24.0000 mm |
| Bearing Design | Outer Ring |
| I.D. | 120 mm |
| Bore Range [Min] | 25 mm |
| Bore Range [Max] | 200 mm |
| Series | Narrow Width |
| Bore Dia. [Max] | 120.0000 mm |
| Bearing Type | Plain |
| Weight | 3.906 LB |
| EAN or UPC | 662327706487 |

