- Cylindrical Roller Bearing
- 65 mm Inside Diameter
| Bore Range [Max] | 200 mm |
| Series | Narrow Width |
| I.D. | 65 mm |
| Bearing Design | Inner Ring |
| Bore Range [Min] | 25 mm |
| Bore Dia. [Max] | 65.0000 mm |
| Bore Dia. [Min] | 13.0000 mm |
| Weight | 1.104 LB |
| EAN or UPC | 662327743116 |
| Bore Range [Max] | 200 mm |
| Series | Narrow Width |
| I.D. | 65 mm |
| Bearing Design | Inner Ring |
| Bore Range [Min] | 25 mm |
| Bore Dia. [Max] | 65.0000 mm |
| Bore Dia. [Min] | 13.0000 mm |
| Weight | 1.104 LB |
| EAN or UPC | 662327743116 |