- 9.8130" Shaft Diameter
- 1 1/8" Width on Shaft
- 1 1/8" Overall Width
| Installation Depth | 1.125 in |
| Shaft Dia. | 9.813 in |
| Inch/Metric | Inch |
| Overall Width | 1 1/8 in |
| Width on Shaft | 1 1/8 in |
| Construction | LDSLV4 |
| Weight | 2.583 LB |
| EAN or UPC | 85311088893 |
| Installation Depth | 1.125 in |
| Shaft Dia. | 9.813 in |
| Inch/Metric | Inch |
| Overall Width | 1 1/8 in |
| Width on Shaft | 1 1/8 in |
| Construction | LDSLV4 |
| Weight | 2.583 LB |
| EAN or UPC | 85311088893 |