- 18.8130" Shaft Diameter
- 1 3/4" Width on Shaft
- 1 3/4" Overall Width
| Overall Width | 1 3/4 in |
| Construction | LDSLV4 |
| Installation Depth | 1.75 in |
| Shaft Dia. | 18.813 in |
| Width on Shaft | 1 3/4 in |
| Inch/Metric | Inch |
| Weight | 6.294 LB |
| EAN or UPC | 85311089081 |
| Overall Width | 1 3/4 in |
| Construction | LDSLV4 |
| Installation Depth | 1.75 in |
| Shaft Dia. | 18.813 in |
| Width on Shaft | 1 3/4 in |
| Inch/Metric | Inch |
| Weight | 6.294 LB |
| EAN or UPC | 85311089081 |