- SNW-115 Series Adapter Sleeve
- 2 1/2" Shaft Size
- Use w/22300K Series Roller Bearings
| Locking Device | W15 |
| Shaft Dia. | 2.5 in |
| Series | SNW-115 |
| Lock Nut | AN15 |
| Bearing Series | 22300K Series |
| Oil Hole | w/o Oil Hole |
| Length | 73.000 mm |
| Weight | 3.28 LB |
| EAN or UPC | 87796146600 |

